NASZ ZESPÓŁ

Tomasz Smoła

Pomysłodawca, Założyciel APT

Założyciel i właściciel pralni przemysłowej Arida (www.arida.com.pl), zajmujący się pozyskaniem kontraktów oraz relacjami z klientami kluczowymi, nadzorem finansowym oraz komunikacją między zespołami. Podczas szkoleń największy nacisk kładzie na optymalizację procesu, maksymalizację wydajności i przekazywanie wiedzy w maksymalnie prostej i spójnej formie. 

Prywatnie miłośnik fantastyki, bliższych i dalszych podróży oraz pięknych kobiet.

e-mail: tomek@aptls.pl
telefon: 510 338 966

Piotr Palonek

Założyciel i główny analityk apt

Założyciel i właściciel pralni przemysłowej Arida (arida.com.pl), w której na co dzień zajmuje się optymalizacją procesów, utrzymaniem ruchu i doborem odpowiednich urządzeń oraz technologii. Szkoląc, kładzie duży nacisk na teorię oraz dokładne omówienie wszelkich zagadnień, bardzo dokładnie i żmudnie tłumacząc uczestnikom poszczególne etapy każdego zagadnienia.

Piotr prywatnie rozwija swoje pasje w rajdach samochodowych, oraz jest trenerem UEFA-A.

e-mail: piotrek@aptls.pl
telefon: 660 770 121

Artur Antosz

założyciel i serce apt laundry solutions

Na co dzień właściciel Duet Serwis – zajmującej się dystrybucją i serwisem profesjonalnych urządzeń pralniczych wiodących światowych producentów, na terenie całej Polski. Właściciel sklepu internetowego www.blparts.pl, będącego największym sklepem w Polsce pod względem ilości dostępnych pozycji dla pralnictwa.

Pomaga, doradza i serwisuje setki pralni już od 13 lat, a w wolnym rzadko czasie poświęca się swojej żonie, synkowi i niemalejącej pasji do muzyki techno i elektronicznej.

e-mail: artur@aptls.pl
telefon: 609 686 800

Jan Antosz

Trener w apt laundry solutions

 

Od 25 lat właściciel firmy Pro-Limpeza, zajmującej się sprzedażą
profesjonalnych produktów chemicznych dla branży pralniczej, a od kilku
lat z sukcesami wdrażającej systemy dozowania oraz kompleksowo produkty
płynne do pralni przemysłowych. Doświadczenie w branży zdobywa już od
prawie 50 lat – był wieloletnim pracownikiem, kierownikiem oraz głównym
inżynierem w Polskiej Państwowej Fabryce Maszyn Pralniczych Pralfa w
Tarnowie.

W wolnym czasie szuka kolejnych sposobów na uniknięcie emerytury, a w weekendy bawi z żoną na dancingach.

e-mail: jan@aptls.pl
telefon: 698 635 791

Arkadiusz Szargut

Pomysłodawca iTrener w apt laundry solutions

Założyciel, współwłaściciel oraz wieloletni Prezes Zarządu Praxima Krakpol Sp. z o.o., będącej jedną z największych spółek pralniczych w Polsce. Przez lata nabierał doświadczenia, uczył się na własnych błędach i dysponuje ogromną wiedzą na temat obsługi klientów – od Hoteli po Szpitale. Swoją wiedzę podczas szkoleń chętnie przekazuje zarówno pracownikom liniowym, jak i Właścicielom pralni. Wieloletni członek Stowarzyszenia Pralników Polskich, z dużą siecią kontaktów w Polsce.

 

Prywatnie miłośnik wina, jazdy na motocyklu oraz współwłaściel spółki Mr Clean  – prężnie rozwijającej się branży sprzątającej i ochroniarskiej.

e-mail: arkadiusz@aptls.pl
telefon: 607 985 760

Roman Koczeń

Trener w apt laundry solutions

Od 25 lat związany z branżą tekstylną.

Właściciel firmy AWA Kraków (awakrakow.pl), która specjalizuje się w produkcji tekstyliów dla branży Hotelowej i Szpitalnej na terenie całego kraju. Swoją wiedzą uzupełnia treści szkoleń o kwestie związane z rodzajami tkanin, sposobami ich konserwacji, zachowaniem w różnych warunkach i metodami na wydłużenie ich życia. Przekazując swą wiedzę i doświadczenie pozwala hotelom i pralniom uniknąć zakupu trudnych i nieekonomicznych w eksploatacji produktów Nigdy nie kończy panelu o czasie, ze względu na ilość przekazywanych informacji i ciekawostek.

Prywatnie geograf , miłośnik podróży z rodziną oraz wielki kibic sportowy od szachów i brydża po gry zespołowe i sporty walki

e-mail: roman@aptls.pl
telefon: 602 214 042

KIM JESTEŚMY?

Spółkę APT Laundy Solutions powołano do istnienia w wyniku szerokiej analizy przeprowadzonej na rynku usług świadczonych przez profesjonalne pralnie wodne. Na podstawie mnożących się zapytań opracowano grupę zagadnień określających obszary z potencjałem, których rozwój znacząco wpłynie na zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstw. Praktyczna wiedza, najnowsze technologie oraz doświadczenie stanowią podstawowe atuty firmy. Na bazie własnych doświadczeń w organizacji, uruchamianiu, prowadzeniu, dynamicznym rozwoju pralni konsumenckiej oraz przemysłowej w  połączeniu z ekspercką wiedzą w obszarze doboru, serwisu, użytkowania profesjonalnych urządzeń dla przemysłu pralniczego ugruntowała wiedzę, standardy i szereg dobrych praktyk sprawdzonych w środowisku działającego przedsiębiorstwa.

Połączeniem tych elementów stały się nowoczesne, nastawione na najbardziej wymagających Klientów, sprawnie działające firmy, ugruntowujące swoją pozycję na rynku świadczonych usług oraz budujące bez kompleksów swoją przewagę konkurencyjną.

NASZA WIZJA

Budowanie z Klientami długofalowych relacji opartych o nowoczesne technologie, wymianę wiedzy oraz zaufanie, mających na celu wspólne działanie nastawione na ciągły rozwój i powiększanie przewagi konkurencyjnej.

NASZA MISJA

Stanie się organizacją będąca liderem na rynku w zakresie efektywnego i kompleksowego kształcenia oraz doskonalenia personelu zatrudnianego w profesjonalnych, przemysłowych pralniach wodnych oraz Hotelach.

NASZE CELE

Maksymalizowanie zysków przedsiębiorstw przez zdobywanie oraz utrzymywanie relacji z lojalnymi wobec organizacji Klientami, powiększaniem ich ilości. Optymalizowanie kosztów i czasu pracy przedsiębiorstw w oparciu o doświadczenia, technologię i zarządzanie zasobami. Przekazywanie wiedzy, zgodnie z zasadami dobrych praktyk biznesowych.

Jakie usługi i szkolenia oferujemy?